Unikátny rodinný dom v obci Brestovany – Vaša vysnívaná oáza pokoja!

dohodou
Kontaktné menoMarek Mihok
Kontaktný telefón0905845863
TypDomy a vily
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj
Výmera zastavanej plochy111.7 m2
Výmera pozemku700 m2

Popis

Unikátny rodinný dom v obci Brestovany – Vaša vysnívaná oáza pokoja!

Máte túžbu bývať v modernom a kvalitnom dome v tichej lokalite? Predstavujeme vám ohromujúci 4-izbový rodinný dom v obci Brestovany!

S rozlohou pozemku 700 m2 a zastavanou plochou 144 m2 vám tento dom ponúka dostatok priestoru pre vašu rodinu. Jeho úžitková plocha 111,7 m2 je premyslene navrhnutá pre maximálne pohodlie a funkčnosť.

Dom je vo fáze Holodom a cena obsahuje množstvo vylepšení. Jeho kvalitné nosné konštrukcie z tehly Porotherm, vnútorné deliace konštrukcie a moderné úpravy povrchov stien, stropov a podláh vytvárajú elegantnú atmosféru. S tepelnou izoláciou do podláh a zateplením fasády ESP získate teplo a komfort počas celej sezóny.

Moderné plastové okná obsahujúce 3-sklo a dvere GEALAN zaručujú dokonalú izoláciu a energetickú efektívnosť. Tešíte sa na teplo podlahy vďaka podlahovému kúreniu Plasthliník HERZ.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky dôležité siete, vrátane vody, kanalizácie a elektriny. Vnútorné rozvody pitnej a úžitkovej vody, ako aj kanalizácie, sú už dokončené. Okrem toho je pozemok upravený a pripravený na využitie.

Stavba tohto úžasného domu sa začala v septembri 2022, čo znamená, že dostanete novú nehnuteľnosť so všetkými modernými vymoženosťami.

Ponúkame túto exkluzívnu nehnuteľnosť za dohodnutú cenu. Nezmeškajte príležitosť! Kontaktujte nás ešte dnes a získaťte podrobné informácie o tomto nádhernom dome. Vaša nová životná kapitola čaká!

V prípade záujmu o danú nehnuteľnosť Vám ponúkame komplexné realitné, právne služby, vypracovanie zmlúv a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. 

Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 905 845 863, prípadne e-mailom: mvreal@mvreal.sk

Pôdorysy

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com