Úchvatný dom s moderným dizajnom a výhľadom na golfové ihrisko – Váš snový životný štýl čaká!

dohodou
Kontaktné menoMarek Mihok
Kontaktný telefón0905 845 863
TypDomy a vily
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj
Výmera zastavanej plochy180.23 m2
Výmera pozemku633 m2

Popis

Objavte dokonalé spojenie luxusu a funkčnosti v tomto výnimočnom dome, ktorý sa nachádza na rozmernom pozemku o veľkosti 633 m2. S rozlohou zastavanej plochy 231,23 m2 a úžitkovej plochy 180,23 m2 vám tento dom poskytuje dostatok miesta na pohodlné bývanie.
Postavený z najkvalitnejších materiálov vrátane ytongu, tento dom zaručuje odolnosť, energetickú efektívnosť a solídnu investíciu. Železobetónová strecha s terasou pridáva eleganciu k architektonickému dizajnu. Po vstupe dovnútra vás okúzlia elegantné a moderné hliníkové okná a dvere, vytvárajúce spojenie medzi interiérom a exteriérom. Garážová brána vám poskytuje pohodlný prístup k vozidlám.
S vrcholovým tepelným čerpadlom je tento dom vybavený funkciou kúrenia a chladenia, čo zabezpečuje pohodlie počas celého roka a zároveň prispieva k úspore energie. Predstavte si prechádzku po podlahe s optimálnou teplotou v každej sezóne.
Tento majestátny dom sa nachádza v pokojnej lokalite s nádherným výhľadom na susedné golfové ihrisko. Prebúdzajte sa do krásy prírody a hrejte sa s aktívnym a relaxačným životným štýlom priamo pri vás.
Samozrejmosťou je dostupnosť všetkých potrebných služieb vrátane vody, elektriny, kanalizácie a plynu. Užívajte si bezstarostné bývanie od prvého dňa.
Cena je otvorená na dohodu, čo vám poskytuje flexibilitu pri kúpe tohto výnimočného domu za najlepšiu možnú hodnotu.
Nezmeškajte príležitosť vlastniť tento výnimočný dom, ktorý reprezentuje moderný životný štýl v jeho najlepšej podobe. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme mohli dohodnúť obhliadku a vykročiť na cestu za splnením vášho sna.
V prípade záujmu o danú nehnuteľnosť Vám ponúkame komplexné realitné, právne služby, vypracovanie zmlúv a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku.
Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 905 845 863, prípadne e-mailom: mvreal@mvreal.sk

Pôdorysy

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com