Na predaj- 2 Rodinné domy- Väčší pozemok- Budmerice

Kontaktné menoBc. Martin Cmarada
Kontaktný telefón+421944205244
TypDomy a vily
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj
Výmera pozemku1330 m2
MateriálTehla

Popis

MV REAL Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 2 rodinné domy na väčšom pozemku.

Obec Budmerice sa nachádza v okrese Pezinok, blízko mesta Trnava (15 minút). V dojazdnej vzdialenosti je taktiež hlavné mesto Bratislava. V dedine sa nachádza renesančný kaštieľ z konca 18. storočia, priestranný park a lesy.

Lokalita ponúka dochôdznou vzdialenosťou prístup ku základnej škole, potravinám, obecný úrad, záhradkárstvo, kadernictvo, atď.

Pozemok, ktorý je vo veci predaja má rozlohu 1330 m2. Zaujímavá situácia je doplňená množstvom zelene a kľudným prostredím. Časť pozemku je možné dodatočne sprístupniť samostatným vchodom a predať ako stavebný pozemok. Na pozemku sú 2 za sebou stojace rodinné domy.

Dom nachádzajúci sa v prednej časti pozemku (štvorec ružovej farby) bol postavený v roku 1977 a v dnešnom stave je čiastočne zrekonštruovaný. Celá plocha domu je podpivničená, čiže o zastavanej ploche 130 m2 predstavuje úžitková plocha spolu 260 m2. Dispozícia domu je zádverie, chodba, 2 nepriechodné spáľne, obývacia miestnosť, špajza, kúpeľna, toaleta, kuchyňa spolu s menšou obývacou miestnosťou a pivnica. Dom je vykurovaný drevom, no je taktiež možnosť vykurovať plynom.

Druhý dom, nachádzajúci sa v zadnej časti pozemku bol postavený v roku 1985 a v dnešnom stave je dom dodatočne zateplený, po čiastočnej rekonštrukcii. Dlažba, dvere a zárubne sú v pôvodnom stave. Dispozícia je zádverie, kuchyňa, obývacia miestnosť, 2 nepriechodné izby, chodba a kúpeľňa spolu s toaletou.

Dom v zadnej časti pozemku sa aktívne prenajíma. V prípade potreby je možné pri kúpe domu nájomníkom predĺžiť zmluvu a pokračovať v prenájme. Pre veľký priestor majú veľkú výhodu väčšie , početnejšie rodiny, keďže tento typ nehnuteľnosti je taktiež vhodný aj na viacgeneračné bývanie.

Mesačné náklady pre oba domy predstavujú nasledujúce položky. 120 eur elektrika, 60 eur plyn, 30 eur voda + doterajší spôsob dokurovanie na celú zimu predstavuje približne 30 m dreva.

Nehnuteľnosť má svoju špecifickú atmosféru a nádherne udržiavanú záhradu, treba vidieť.

Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0944 205 244 alebo na e-mailovej adrese cmarada@mvreal.sk

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com