Na predaj – 2 rodinné domy v blízkosti centra mesta Senec

€ 590,000
Rok výstavby2019
TypDomy a vily
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj

Popis

MV REAL Vám ponúka na predaj 2-generačné rodinné domy blízko centra v meste Senec

2-generačné domy sa nachádzajú na pozemku ktorý ma rozlohu 964m2. Prvý dom sa nachádza v prednej časti a podlahová plocha je 125m2 + terasa 25m2. Druhý dom je postavený v zadnej časti pozemku a podlahová plocha je 125m + terasa 30m2. Pri druhom dome sa nachádza aj odkladací priestor na náradie alebo iné záhradkárske predmety.
Pred prvým domom je dostatok miesta na parkovanie.
Na pozemku sa nachádza krytý bazén ktorý je umiestnený medzi prvým a druhým domom.Exteriér je skrášlený pekným trávnikom a palmami a tým pridávajú nehnuteľnosti exotický nádych.

Dispozične sú domy tvorené vstupnou chodbou odkiaľ vedie vstup do obývacej miestnosti spojenou s kuchyňou a so vstupom na terasu. V každom dome sa nachádzajú 3 nepriechodné izby 1 kúpeľňa a wc + Kotolňa. Rodinné domy sú novostavby a boli postavené v roku 2019 s vysoko kvalitných materiálov. V každom dome sa nachádza elektrické podlahové kúrenie, 8-komorové plastové trojsklá, hliníkové vstupné dvere, strecha Mediterran. Každý dom je zateplený s vlastným kúrením.

Lokalita ponúka výbornú dostupnosť do hlavného mesta Bratislava vzdialená je približne 20 minút autom. Keďže rodinné domy sa nachádzajú blízko centra tak neďaleko sa nachádzajú obchodné centrá, školy, potraviny, kaviarne, banky, a iná občianska a kultúrna vybavenosť. Mesto Senec sa vyznačuje aj Slnečným jazerom na ktorom sa dajú robiť rôzne vodné športy.

Mesačné náklady sú 150€

Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0944 205 244 alebo na e-mailovej adrese cmarada@mvreal.sk

Pozícia

Podobné nehnuteľnosti

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com