Moderné bývanie vo Veľkých Kostoľanoch – Vstúpte do vašej vysnívanej domácnosti už dnes!

€ 249,000
Kontaktné menoMarek Mihok
Kontaktný telefón0905845863
TypDomy a vily
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj
Výmera zastavanej plochy130 m2
Výmera pozemku594 m2

Popis

Ohromujúci 4-izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch – Vaša vysnívaná domácnosť čaká!

Hľadáte krásny a moderný dom v žiadanej lokalite? Nezúfajte, tento úchvatný 4-izbový rodinný dom v očarujúcej obci Veľké Kostoľany je presne to, čo hľadáte!

Nachádza sa v novovybudovanej oblasti a ponúka prvotriednu konštrukciu. S rozmerným pozemkom o veľkosti 594 m2 a kvalitnými stenami z Porothermu, je tento dom postavený na dlhodobé užívanie a ponúka veľa miesta pre vašu rodinu.

Vo vnútri nájdete množstvo prvkov, vrátane kompletného interiéru, podlahového kúrenia Plasthliník HERZ a krásnej strechy TERRAN s kompletným zberom dažďovej vody. Interiér má tiež BAUMIT omietky, izoláciu minerálnou vlnou Isover Domo a rozsiahlu vnútornú vodovodnú a kanalizačnú sieť, ktorá zaručí, že každý kút vášho nového domova bude nielen pohodlný, ale aj funkčný.

To však nie je všetko – vonku nájdete profesionálne upravenú záhradu, ktorá je uprataná a vyrovnaná pre vaše pohodlie, a komplexný systém bleskozvodu pre väčšiu bezpečnosť a ochranu. A s možnosťou voľby vlastných podláh a obkladov budete mať množstvo príležitostí, ako pridať vlastný štýl do tohto nádherného domu.

Nezmeškajte túto príležitosť vlastniť krásny, moderný rodinný dom v jednej z najžiadanejších oblastí Veľkých Kostolian. Kontaktujte nás ešte dnes a objavte sami, prečo je tento dom naozaj snom pre každú rodinu!

Ďalšie detailné informácie ohľadom tohto projektu, ako aj financovania, Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo telefonicky.

V prípade záujmu o danú nehnuteľnosť Vám ponúkame komplexné realitné, právne služby, vypracovanie zmlúv a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. 

Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 905 845 863, prípadne e-mailom: mvreal@mvreal.sk

Video

Pôdorysy

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com