Exkluzívny 2-podlažný dom priamo pri golfovom ihrisku v Bielom Kostole – Váš sen sa stáva realitou!

dohodou
Kontaktné menoMarek Mihok
Kontaktný telefón0905845863
TypDomy a vily
Predané Nie
StavPredaj
Výmera zastavanej plochy273.36 m2
Výmera pozemku666 m2

Popis

Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť vlastniť dvojpodlažný dom v obci Biely Kostol, nachádzajúci sa v prestížnej novovybudovanej lokalite priamo oproti golfovému ihrisku.

S pozemkom o rozlohe 666 m2, zastavanou plochou 234,37 m2 a úžitkovou plochou 273,66 m2, tento dom je dokonalým príkladom luxusu a komfortu. A to nie je všetko – cena zahŕňa Holodom so zateplením a fasádou, čo predstavuje skvelú pridanú hodnotu pre budúcich majiteľov.

Stavba tohto exkluzívneho domu sa začne v auguste 2022, čo znamená, že si zabezpečíte novostavbu s najmodernejším vybavením a prvotriednym dizajnom.

Cena je dohodou, čo Vám dáva príležitosť prispôsobiť si svoj nový dom podľa svojich predstáv.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť! Kontaktujte nás ešte dnes a získajte podrobné informácie o tomto exkluzívnom dome. Radi Vám poskytneme aj komplexné realitné a právne služby, vrátane vypracovania zmlúv a zabezpečenia financovania kúpy všetkých hypotekárnych bánk na Slovensku.

Pre viac informácií o tejto nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 905 845 863 alebo e-mailom na mvreal@mvreal.sk. Vaše sny o vlastnom dome sa môžu stať realitou!

Pôdorysy

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com