3-izbový byt- B. Smetanu- V blízkosti stanice a parku

Kontaktné menoBc. Martin Cmarada
Kontaktný telefón+421944205244
Typ3 izbový byt
Predané Nie
Typ zmluvy Predaj
StavPredaj
Výmera zastavanej plochy66 m2
MateriálPanel
Izby3

Popis

MV REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu v Trnave.

Lokalita ponúka vynikajúcu dostupnosť. Dochôdznou vzdialenosťou sa dostanem do lesoparku kamenný mlyn cez staničný park a cyklotrasu a taktiež do centra mesta. V blízkosti sú tiež potraviny, základná škola, kaderníctvo a ďalšia občianska vybavenosť, kultúrne a športové vyžitie.

Dispozične je byt tvorený vstupnou chodbou, na ľavej strane je vstup do kuchyne, a sanita, po pravej strane sa nachádza vstup do izby, ktorá je nepriechodná. Ďalej byt pokračuje vstupom do obývacej miestnosti odkiaľ vedie vstup do nepriechodnej izby cez veľké dvojkrídlové dvere a následne vstup na loggiu, z ktorej je výhľad na zeleň v staničnom parku.

Podlahová plocha bytu 66m2, pivnica 2 m2. Byt sa nachádza na 7. poschodí zo 8-ich a orientácia na svetové strany je západ (kuchyňa, kúpeľňa a obývacia miestnosť) a východ (spálňa a nepriechodná izba s loggiou). na juh je orientovaná ďalšia nepriechodná izba. Bytový dom je panelový, zateplený a disponuje odkladacou miestnosťou pre bicykle a kočíky. Je tu aj výťah. Byt je v pôvodnom stave, robené boli stierky menené okná za plastové. V byte sa nachádza zachovalá plávajúca podlaha.

Mesačné náklady sú 113 eur.

Byt je k dispozícii ihneď.

Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0944 205 244 alebo na e-mailovej adrese cmarada@mvreal.sk

Pozícia

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com